A Microsoft új bejelentésének senki sem fog örülni, ismét drágulnak az Xbox konzolok

8 órával ezelőtt 3
Újabb áremelésre készül a Microsoft az Xbox konzolcsaládban. A vállalat bejelentette, hogy augusztus elejétől több Xbox Series modell ajánlott fogyasztói ára is emelkedik, ami már nem az első hasonló lépés mostanában.
Olvasd el a teljes "A Microsoft új bejelentésének senki sem fog örülni, ismét drágulnak az Xbox konzolok" cikket a Gamekapocs.hu-n