11.
kvíz
Hosszú évtizedek után a legrosszabb májust produkált a Sony, de hasonló a helyzet a Microsoftnál is. A győztes a Switch 2, ami a megjelenést követő évet tekintve a második leggyorsabban fogyó konzol lett a tengerentúlon.

3 órával ezelőtt
4

Angol (US) ·
Magyar (HU) ·