A Switch 2 a második leggyorsabban fogyó konzol az USA-ban, de így is elég gyengén alakult a május

3 órával ezelőtt 4
Hosszú évtizedek után a legrosszabb májust produkált a Sony, de hasonló a helyzet a Microsoftnál is. A győztes a Switch 2, ami a megjelenést követő évet tekintve a második leggyorsabban fogyó konzol lett a tengerentúlon.
Olvasd el a teljes "A Switch 2 a második leggyorsabban fogyó konzol az USA-ban, de így is elég gyengén alakult a május" cikket a Gamekapocs.hu-n