Júliusban PvE tartalmak jönnek a Marathonba, ősszel pedig érkezik a 3. szezon

1 órával ezelőtt 4
A Bungie bemutatta a játék következő hónapokra tervezett roadmapjét. Ebben a legizgibb egy teljesen új PvE játékmód érkezése július 21-én. De a fejlesztők a szeptemberben induló 3. szezonról is megosztottak pár infót.
Olvasd el a teljes "Júliusban PvE tartalmak jönnek a Marathonba, ősszel pedig érkezik a 3. szezon" cikket a Gamekapocs.hu-n