Kenshiro a Fatal Fury: City of the Wolves-ban: Megjött az új trailer!

3 nappal ezelőtt 12

A Fatal Fury: City of the Wolves, az SNK vadiúj verekedős játéka izgalmas bejelentéssel rukkolt elő. Kenshiro, a legendás Hokuto no Ken (Fist of the North Star) sorozat ikonikus hőse vendégszereplőként csatlakozik a játék második szezonjához. Bár az SNK, a fejlesztő cég, még nem fedte fel a pontos megjelenési dátumot, a rajongók már megtekinthetik az új, látványos karakterelőzetest. Ez a trailer betekintést enged Kenshiro brutális harcstílusába és különleges képességeibe a Fatal Fury univerzumában.

Az új játékmenetes előzetes tüzetesen bemutatja Kenshiro jellegzetes mozdulatait, beleértve a klasszikus Hokuto Hyakuretsu Ken technikát is, melyet most a Fatal Fury: City of the Wolves grafikai motorja kelt életre. A rajongók már izgatottan várják, hogy miként illeszkedik Kenshiro egyedi harcmodora a játék egyéb karaktereinek repertoárjába. A vendégkarakterek bevezetése mindig friss lendületet ad a verekedős játékoknak, és Kenshiro érkezése garantáltan növeli a Fatal Fury: City of the Wolves vonzerejét. Az SNK valószínűleg hamarosan leleplezi a pontos megjelenési dátumot is, de addig is élvezzük a lenyűgöző előzetest és készüljünk Kenshiro pusztító érkezésére!

Olvasd el a teljes "City of the Wolves-ba, itt az új játékmenetes előzetese is" cikket a Gamekapocs.hu-n