Lemez nélkül jön a GTA VI, pont most erősödtek a fizikai játékeladások
7 órával ezelőtt
4
A Rockstar játékának dobozos kiadása körül kialakult vita azért is érdekes, mert 17 év után először fordult elő, hogy a fizikai játékeladási számok növekedtek az USA-ban.